Günümüz Toplantılarında Kamera Kazaları

Toplantıların video konferans üzerinden gerçekleştirildiği bugünlerde Havas İstanbul, muhtemel kamera kazalarının önüne geçmek için kolları sıvadı.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Covid-19 Salgını dolayısıyla birçok marka ve ajansın işlerini evlerinden yürüttüğü bir dönemdeyiz. Hal böyle olunca toplantılarımızı video konferans yöntemi ile yapmaya başladık. Bazılarımız buna çabuk adapte olmuş olabilir ama bazılarımız ise evlerinde kamera karşısında oturmaya pek de alışık olmayabilir. :) Tam bu noktada Havas İstanbul isimli reklam ajansı , içinde bulunduğumuz duruma hemen adapte olarak, kamera kazalarının önüne geçmek için NOVID-19 (NoVideo) isimli kamera kapatıcısı tasarlayıp beğenimize sunuyor. Ürünün tanıtım filmininde ise ajansın Dijital Grup Başkanı Zihni Başray'ın önemli bir video konferans toplantısındayken başına gelen trajikomik kamera kazasını izliyoruz. Ardından Umut isimli diğer kullanıcının da aynı hataya kurban gittiğini izliyoruz. Sonuç olarak ortaya çok eğlenceli ve anlamlı bir çalışma çıkıyor.

Kamera kapatıcısı aslında uzun zamandır piyasada olduğunu bildiğim ancak şimdiye kadar hiç almayı düşünmediğim bir metaryaldi. Taa ki bu tanıtım videosunu görene kadar... 

Havas İstanbul 'un Hakkımızda kısmında da belirttiği gibi gerçekten markaya anlam kazandırmış ve fark yaratmışlar .  :) :)

 

Havas İstanbul- Hakkımızda

Üretim felsefemizin çıkış noktası, anlam ifade eden marka iletişimi. Her işimizin başında içgörü, kalbinde fikir var. Her fikrin etrafında ise hedef kitleye ulaşmak için gereken kanallardan oluşan sofistike bir örgü. Sosyal medya ya da konvansiyonel iletişim, entegrasyon ya da inovasyon, başarı için gerekli tüm metotlardan faydalanıyoruz. Etkiyi fikirle eşzamanlı tasarlamaya başlıyoruz. Kendi performansımızı sürekli ölçüyor, yol üstünde geliştiriyoruz. Keşfediyoruz. İcat ediyoruz. Ama mutlaka fark yaratıyoruz.

 


Daha Fazlasını Görmek İçin Tıklayınız

Tepkileriniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
1
funny
3
angry
0
sad
0
wow
0
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar