Mimi Olsan | Taşıyıcı Anne Olur Musun?

Sen Mimi olsan ne yapardın?

Mimi Olsan | Taşıyıcı Anne Olur Musun?
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Mimi Olsan | Taşıyıcı Anne Olur Musun?

Hint yapımı başarılı bir film Mimi, bize taşıyıcı anne olmak durumunu sorgulatıyor. Küçük bir kasabada yaşayan genç bir aktris adayı, kendilerine taşıyıcı anne arayan bir çiftin bebeğini doğurmayı kabul eder ancak beklenmedik olaylarla karşılaşır. Pankaj Tripathi ve Sai Tamhankar'ın rol aldığı bu dram-komedide Kriti Sanon ("Luka Chuppi") başrolü üstleniyor.

Geleneklerine bağlı Hint bir ailenin kızı olan Mimi, ünlü olmayı ve başarılı bir dansçı olmayı istemektedir. Bunun için de gerekli parayı taşıyıcı anne olarak kazanmaya karar verir ve olanlar olur.

Aklımıza Gelen Sorular

Taşıyıcı anne olmak nasıl bir his?

Dansçı olmak istiyorum ama hamile olmak bedenime zarar verir mi?

Ücret anneliği karşılamak için yeterli mi?

Neden ben ?

Ailem bunu bilmeli mi?

Sen Olsan ?

Sen olsaydın ne yapardın?

#benolsam kesinlikle bu teklifi kabul etmezdim. Anne olmak, karnına girdikten sonra seni ele geçiren bir his. Mimi'de de böyle oldu. Hisler ve bakıma muhtaç olan canlıyı yalnız bırakamamak normal ve de sonrası için büyük sorumluluk. Benim için büyük bir sorumluluk. Mimi hayatından vazgeçti. Ama Raj onun yeni hayatı oldu. Filmde hoşuma giden bir kısım vardı.

sizin bakış açınız sorunlu

Evet, çocuğun engelli ve down sendromlu olabilme ihtimali Amerikalı çifti korkutmuştu. Genel olarak toplumun bakış açısı sorunlu! Seni yüce gönüllülüğün için tebrik ederim Mimi :)

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar