Valeria | İkinci Sezon Geldi!

Macera kaldığı yerden devam ediyor. Yine bir pazar tüm gün dizi izledim.

Valeria | İkinci Sezon Geldi!
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Valeria | İkinci Sezon Geldi!

Merhabalar! Ağustos ayının güzel günleri gelip geçiyor. Evde olmamak için o kadar sebep varken, tüm pazarı evde geçitrdim. Yeni normal, benim için yeni olan bir normal değildi. Düpedüz normalimdi. Beklediğim, hayal kurduğum dizilerimden Valeriama kavuştum. Evet, bu sezon bana yine şımarık bir kız gibi geldi. Onun inişlerini ve çıkışlarını sevsem de yaşıtlarımın bir Avrupa ülkesinde nasıl yaşadığını gözlemlesem de çatladım. Sanırım İspanyol erkekleri ayrı bir çekici.

 

Valeria

Boşanmıştı ve kitabını yayınlatmak için can atıyordu. Zor kararların yaş krinize bağlı geldiği bir dönemdeydi. İkinci sezonda da bu böyle devam etti. Başarı kadar başarısızlıklar ve hayattaki inişleri yaşadı. Bazen onun için üzülsem de ben ne yapardım diye o kadar sorguladım ki. Ama benim koşullarım ve kültürel donanım ayrı kodlu. Benden aynısı çıkmaz dedim. Haksızlık etmek istemem. İkinci sezonda aklı başında bir hanım gördük.

Lola

Özgüveni, enerjisi beni her zaman kıskandıran bir karakter. Fakat yaşadığı yanlış ilişkileri arkadaşım olsa Nerea kadar gözüne sokardım. Evet, başkasının hayatına bu kadar karışmak doğru değil. Ama bu kadar güzel, bu kadar enerjik ve her şeyin en güzelini hak eden Lola'mız için bunu yapardım. Ex aşklara dönüş, yeni başlangıçları ilişkilerinde yaşasa da onun asıl iç motivasyonunu bu sezon öğrendik. Seyehat!!! Tam da Lola'lık bir durum. Özgür ve macera dolu. Tinder'a dikkat et Lola!

Nerea

Eşcinsel bir karakter olmanın Netflix evreninde haklı gruru o. Fakat İspanya'da bile olsa lezbiyen olmak zor iş. Aile yaşamında ve ilk açılma anlarını izlediğimiz Nerea, oldukça soğuk bir karakter. Ama ona ve düzenine hak veriyorum. Çalışma sistemine, enerjsine ve inandığı değerleri arkadaşlarına direkt söyleyebilmesine. Biz biz yapan şeyleri çevremiz sevmese de bizi götürebilecek dostluklara ihtiyacımız var. Nerea, aşkta berbat bir partner olsa da çok iyi bir dost.

Carmen

Evet, o benim favori karakterim. Herhalde aynı işi yaptığımızdan olsa gerek :) Naifliği de etken. İşini seven, zeki ve heyecanlı minyon bir hanım. Carmen'in sorunları diğer karakterlere göre daha az. Grubun aslında denge karakteri. Ama aşık ve bir o kadar heyecanlı Carmen bu sezon çok şanslıydı. Yeni işi ve eşiyle hayat ona güzel!


Daha Fazlasını Görmek İçin Tıklayınız

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar