Yarım Kalan Aşklar Blu TV

Aşk iki ruh arasında yaşanır.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Yarım Kalan Aşklar | Blu TV

Konusu: İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulur: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulur. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

İzlerken eğlenme garantisi var. Nefes nefese bir polisiye.

SIRF BUNU İZLEMEK İÇİN ÜYELİK ALMAK

Evet, doğru duydunuz. Merak bu ya izleme isteği sardı ve sarmaladı. Ben de aldım. Reklamlara bazen hak veriyorum. Bir bilet fiyatına evinden dijital dünyalar senin. Açtık beklentiye henüz girmedik. Fakat ilk dakikalarda şöyle karşıladı bizi:

Aşk iki beden arasında değil, iki ruh arasında yaşanır.

Bir şeyler olacak geliyordu. Oldu da. 

YARIM KALAN İŞLER BAŞKANLIĞI DEVREDE

Hiç ölürseniz ardınızda yarım kalan işleri, ilişkileri düşündünüz mü? İşler ne kadar tuhaf olabilir ki? Bazen yaşamak bir ceza olabilir. Baş kahramanız beden değiştirse de çok farklı bir hayata uyanıyor. Kendi olmak isterken mafyanın, seksin, uyuşturucunun ve cinayetlerin içine düşüyor. En sevdiğim  kısım dil ve anlatımı. İçimi baymayan diyaloglar. Ve akan bir macera. Yarım kalan her şeyi bitince biz de bitiyorsak, bitirmek ister miydik?

Aşksa yarım kalan işler çok zor. Hele çözülmesi gereken birtakım mafyatik işler varken :)

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar